LICYTACJA CHARYTATYWNA - zbiórka funduszy na obozy konne dla podopiecznych

12 / 06 / 2022

Po pierwsze… zbiórka przedmiotów na licytację!

Wszystkie przedmioty dostaliśmy za darmo od osób z wielkimi serduchami. Wystawiamy je na Allegro, gdzie podczas aukcji można wylicytować super rzeczy za świetną cenę, a przy okazji wesprzeć naszych podopiecznych, ponieważ całą kwotę przeznaczamy na pokrycie kosztów obozów letnich!

Do tej pory na licytację otrzymaliśmy:

Cały czas przyjmujemy przedmioty / aktywności na licytację, więc jeśli chcesz wspomóc podopiecznych Fundacji w ten sposób, to skontaktuj się z nami, np. telefonicznie 693380754 lub mailowo biuro@fundacjaswiatbezbarier.pl

Z całego serca dziękujemy każdemu, kto do tej pory wsparł naszą akcję - zarówno tym, którzy przekazali nam przedmioty, jak i tym, którzy je wylicytowali!
Dzięki Wam, jesteśmy coraz bliżej celu, jakim jest sfinansowanie letnich obozów jeździeckich dla ośmiu naszych podopiecznych.

Wszystkie licytowane przedmioty dodajemy na bieżąco na nasz fanpage na Facebooku - https://www.facebook.com/FundacjaSwiatBezBarier